Op 14 juni 2025 vierden we samen een bijzondere mijlpaal: 50 jaar Ladies’ Circle Nederland. En wat was het een fantastische dag!
Met Ladies uit het hele land kwamen we samen in Uden om dit gouden jubileum te vieren. Vanaf het moment dat we over de rode loper liepen, zat de sfeer er goed in. Prachtige outfits, veel bekende gezichten, nieuwe ontmoetingen en vooral heel veel gezelligheid β alles was aanwezig voor een onvergetelijke dag.
Naast de Algemene Ledenvergadering was er volop ruimte om elkaar te ontmoeten, ervaringen uit te wisselen en samen stil te staan bij alles wat Ladies’ Circle zo bijzonder maakt. Vriendschap, verbinding en je inzetten voor een ander stonden de hele dag centraal.
Na een heerlijk diner werd het tijd om de dansvloer op te gaan. Er werd gelachen, gedanst en gefeest tot in de late uurtjes. Een prachtige afsluiting van een dag waarop we niet alleen terugblikten op 50 mooie jaren, maar ook vol enthousiasme vooruitkeken naar de toekomst.
Wij kijken terug op een dag vol mooie ontmoetingen, inspiratie en vooral heel veel plezier. Dank aan de organisatie voor een geweldig jubileumfeest!







